3 דרכים למיתוג האירוע שלכם

חוגגים אירוע בקרוב? רוצים לגרום לאורחים שלכם להרגיש באווירת המותג שלכם? בין אם מדובר בכנס מקצועי של אנשי עסקים או אירוע פרטי כמו חתונה או בר מצווה יש לנו הצעות ודרכים מגניבים במיוחד למתג את האירוע שלכם ולהעלות אותו בכמה רמות.
חשוב לציין כי המיתוג משפיע גם על התחושה של האורחים שלכם במהלכו אך יש לו השפעות גם באופן עקיף גם אחריו, למשל בתמונות, בסרט הוידאו וברשתות החברתיות.
אספנו בשבילכם שלושה רעיונות מיתוג קלילים ומעניינים במיוחד.

קיר צילום עם שטיח אדום

מדובר על אופציית מיתוג מיוחדת ומעניינית שמוסיפה הרבה צבע ועניין בקרב האורחים שלכם.
מדובר על קיר הוליווד לאירועים אשר מקימים באיזור קבלת הפנים ומקבל את פני האורחים שלכם.
על גבי הקיר הזה תופיעה גראפיקה ועיצוב מותאם מראש שתחליטו יחד עם המעצב שלכם ובו יופיע הלוגו או השם שלכם – להחלטתכם.
ניתן לצרף שטיח אדום שיונח אל מול הקיר וליצור תחושת הוליווד מגניבה וחדשנית במיוחד שתמשוך את האורחים שלכם ישר לעבר האיזור.
המטרה של הקיר היא לגרום לאורחים להצטלם על גבי הקיר ולהעלות את התמונות שלהם לרשתות החבריות ביחד עם שם המותג שלכם, כך ליצור חשיפה גדולה יותר לאירוע ולמותג.
ניתן לשלב עמדת צילום שתיהיה ליד הקיר וכך הצלם של האירוע יוכל לצלם את כל מי שנכנס בתמונה ממותגת.

מיתוג כלי אוכל ושתיה

הדבר השני שאפשר וחשוב למתג באירוע זה את כלי האוכל והשתיה בו תגישו את הארוחה לאורחים שלכם.
ניתן למתג בקבוקי שתיה, כוסות פלסטיק וקלקר וכן גם מפיות.
חשוב ליצור מיתוג צבעוני על גבי המוצרים שכן המוצרים הולכים לפח כבר במהלך האירוע ולכן חשוב שבכל מקום בו יראו ישר ישימו לב למיתוג על גביהם.

מתנות ממותגות לאורחים

מה יותר כיף מלקבל מתנות? כל אורח אורהב לצאת עם מתנה בידו בסיום האירוע, בחרו במתנה סמלית אך כזאת שהאורחים שלכם ימצאו בה שימוש גם לאחר האירוע לדוגמה עט ממותג או לוח שנה עם הלוגו שלכם, את המתנה תוכלו לשים בתוך שקית ממותגת אף היא ולהוסיף פן עיצובי מגניב שישתלב נהדר עם המתנה עצמה.

לסיכום

אלו 3 רעיונות מיתוג על קצה המזלג ויש עוד רבים, אנו ממליצים בחום על מיתוג האירוע שלכם ובעזרת תקציב לא גדול במיוחד, בתכנון ובשילוב נכון תוכלו לעשות זאת בקלות וביעילות.