כנס מקצועי

צילום והסרטה של כנס חברה

אם אתם בראשית תהליך תכנון והפקת כנס מקצועי עבור החברה שאתם עובדים בה או כנס שיווקי עבור הלקוחות הפונטציאליים שלכם, ודאי שכבר בחרתם את המקום בו יתקיים האירוע, את חברת הקייטרינג שתיהיה אחראית על הגשת הארוחה במהלכו, את בר המשקאות המפואר שידאג להשקות את הנוכחים ואת התקליטן שיהיה אחראי על האווירה והמוסיקה וההגברה שתלווה אותו.
כעת אתם מגיעים לשלב בחירת סוג הצילום שילווה לכל אורך הכנס – וכאן זה ממש עולם ומלואו!

צילום וידאו לכנס

צילום וידאו הוא המזכרת החיונית והחשובה ביותר כשמדובר בכנס חברה המכיל תכנים רבים כמו הרצאות, נאומים ואת אנשי המפתח החשובים במהלכו.
כאשר אנו נתכנן את תהליך האירוע חשוב שנדע לבחור מה מבין כל האירועים המתוכננים במהלכו חשוב לנו לתעד ומה יניב לנו ערך מוסף במהמשך עבור יצירת תוכן שיווקי או פרסומי אודות החברה והשירותים שלה.
חשוב לוודא כי צילום הוידאו יתבצע בפורמט 4K אפילו שברוב המקרים לא נשתמש באיכות הגבוהה ביותר אבל שיהיה לנו את האופציה בעתיד לערוך את הסרטים באיכות גבוהה ותואמת לסטנדרטים.

בחירת חברה לתיעוד הכנס

תהליך בחירת חברת הצילום עבור הכנס שלנו יכול להיות מסורבל, קשה ולא תמיד ידידותי ולעיתים אף מתיש. חשוב להבין כי צילום כנסים הוא עניין שנועד עבור מקצוענים אשר מכירים את התחום ועובדים בו יום יום.
חשוב לוודא שמדובר בצלמים עם רזומה עשיר בתחום אשר מכירים את הצורך האמיתי בצילום הכנס ולא מצלמים לטובת תיעוד נטו בלבד אלה לטובת שימוש עתידי בחומרי הגלם עבורנו ועבור הלקוחות שלנו.
בצעו סקר שוק ומחירים של החברות צילום באיזור שלכם, צרו טבלה ובה רשימה של חברות הצילום אל מול המחירים שהם מציעים, לבסוף בצעו מעבר על תיקי העבודות וסרטים שהפיקו על מנת לוודא כי החומרים מתאימים לרצונותיכם.

שילוב של חוויה לאורחים

חוץ מעניין הצילום הרגיל אנו ממליצים בחום על שילוב אטרקציות חוויתיות ומגרות עבור האורחים שלכם על מנת שלא ישתעממו באירוע בנאלי.
אפשרות נהדרת שתשאיר לאורחים שלכם גם מזכרת מהאירוע הוא המגנטים, בעזרת תקציב לא גבוהה במיוחד (סביב ה1200 ש”ח בממוצע) תוכלו להוסיף חוויה נהדרת לארחים שלכם ובנוסף לשלוח אותם עם מזכרת ממותגת הביתה.
כלל האצבע החשוב הוא לחפש ספק באיזור האירוע שלכם לדוגמה אם האירוע מתקיים במרכז הארז אזי יש לחפש מגנטים לאירועים במרכז ובכך להבטיח שהספק הוא מקומי ותמנעו מתשלום מיותר עבור הוצאות נסיעה או הגעה שלו למקום.