צלם מגנטים לבר מצווה

מגנטים לאירוע בר מצווה

מזל טוב! הבן שלכם הגיע לגיל מצוות. גיל 13 מגיע עם הרבה שינויים אצל הילד, לרוב נוסף המעבר מיסודי לחטיבה. כולנו רוצים לתת לילד שלנו חוויה שהוא לא ישכח בהגיעו לגיל 13 – בר מצווה ייחודית בשבילו.

היום ניתן לראות אין ספור אטרקציות המוצעות לחוגגי בר מצווה, ביניהם ניתן לראות צלם מגנטים שבא ומתעד את הנער עם חבריו הטובים, את בני המשפחה ומשאיר “חותם” על האירוע שכל אורח יכול לקחת הביתה.

כאשר אנו בוחרים צלם מגנטים לבר מצווה יש כמה דברים שעלינו להיות ערים להם – מקצועיות צלם המגנטים, מיקומו בארץ והצעת מחיר מפורטת ומלאה.

צלם מגנטים לבר מצווה

כשאנו מדברים על תחום הצילום אנו מדברים על תחום פרוץ למדי, כל אדם עם קצת כישרון ובלי ניסיון יכול לקחת מצלמה ולהציע את שירותיו כ”צלם מגנטים”, מה שעלול לגרום לאי נעימויות בעתיד כתוצאה מחוסר ניסיון, פריימים לא מדויקים, מצלמה באיכות ירודה ועריכה לקויה. לכן כאשר אנו מחפשים צלם מגנטים לבר מצווה עלינו לוודא שהוא בעל ניסיון(תיק עבודות שיכול להעיד על עבודותיו, חוג לקוחותיו). בנוסף אם צלם מגנטים לא מחזיק אתר אינטרנט ייעודי או דף פייסבוק פעיל זה יכול לעורר חשד אודות מקצועיותו.

איכות התמונה היא גם פרמטר חשוב לא פחות בעת בחירת צלם מגנטים לבר מצווה, כאשר אנו מקבלים לראשונה את המגנט קשה לאמוד האם מדובר במגנט עמיד או שמא מגנט שצבעו דוהה עם הזמן, לכן חשוב לבקש מבעל המקצוע לבדוק את איכות ההדפסה של מגנטים אשר עבר זמן מיום צילומם. כך נוכל לקבל אינדיקציה האם אורחינו יזכו למזכרת לאורך שנים או שמא אנו משלמים על מזכרת שתהרס תוך מספר שבועות.

כאשר אנו מדברים על מגנטים לאירועים אנו מדברים על מלאכת מחשבת של ממש, לכן אל תתפשרו על צלם המגנטים ו-וודאו עוד היום שמדובר בצלם מגנטים עם תיק עבודות וניסיון רב.

דבר נוסף שעלינו לקחת בחשבון הוא את מספר המוזמנים – כאשר אנו מדברים על כמות גבוהה של מוזמנים נצטרך יותר מצלם מגנטים אחד על מנת להרים את ההפקה, זה דבר שאנו צריכים לקחת בחשבון ולציין אותו כבר בהתחלה אל מול צלם המגנטים על מנת למנוע אי נעימויות.

מגנטים לאירועים במודיעין

אחד הדברים החשובים ביותר בעת בחירת צלם מגנטים לאירוע הוא הלוקיישן בו צלם המגנטים עובד. לצורך העניין אם נצטרך צלם מגנטים במודיעין נפנה אל בעל מקצוע במודיעין ולא בירוחם. עלות של בעל מקצוע לא מהעיר תייקר לכם משמעותית את העסקה, מאחר ומדובר בנסיעה ארוכה יותר, דלק, בלאי של רכב, זמן שבעל המקצוע מבזבז בכבישים. עם זאת, בהנחה ותרצו להוסיף מגנטים נוספים תוך כדי האירוע תוכלו לבקש מצלם המגנטים ובנסיעה של כמה דקות ילך להביא את החומרים הנדרשים לכך.