צילום לחתונה

בחירת חברת צילום לחתונה

שיהיה במזל טוב! הרגע הגדול שלכם הגיע. שאנו מדברים על החתונה שלנו, אנו מדברים על אירוע של פעם בחיים, אף אחד לא אוהב להתפשר. לכן בחירת צלם לחתונה היא מלאכת מחשבת של ממש. כאשר אנו בוחרים צלם לחתונה עלינו להקפיד שמדובר בבעל מקצוע עם ניסיון, צילם בעברו מספר גדול של חתונות, גם חיבור בין הצלם הוא דבר הכרחי.

איך למצוא חברת צילום לחתונה, מה הדברים החשובים באמת ומה לא – הישארו איתנו!

צילום אירועים

תחום צילום אירועים נחשב לאחד התחומים הפרוצים בעולם החתונות, אין צורך בשום אסמכתא או תעודה על מנת להציג את עצמך כ-צלם אירועים. סקאלת המחירים היא מאוד רחבה אנחנו יכולים לקבל הצעות מאוד זולות לצד הצעות יקרות במיוחד. לפעמים “הזול הוא היקר”, אך עם זאת לא תמיד צלם שמתמחר את עצמו בצורה יקרה הוא הצלם שמתאים לכם. לכן יש מספר דברים חשובים עלינו לדעת בעת בחירת צלם לחתונה שלנו.

כימיה היא שם המשחק – אחד הדברים החשובים בבחירת צלם הוא הכימיה עם הזוג, לפני שאתם בוחרים צלם, היפגשו איתו, שוחחו עמו כך תוכלו לקבל קצת מידע על הבן אדם, לראות תיק עבודות ולהחליט אם זה הבחור שאתם רוצים שיצלם אותכם ברגע הכל כך משמעותי בחייכם.

תיק עבודות – לכל צלם יש את ה-“אני מאמין” שלו, לכן חשוב לבקש מצלם האירוע תיק עבודות. כך תוכלו לבחון אם שיטת הצילום שלו והחזון שלו מתאימים לכם כזוג.

אסמכתאות המעידות על למידה – פה מדובר בסעיף שהוא לא חובה, אך יכול להעיד על מקצועיות הצלם. אם הצלם לקח קורסים בצילום, למד בצורה מקצועית, כל אלו מספרים לכם שמדובר בצלם איכותי.

אל תתביישו לדבר עם לקוחותיו – מדובר ביום החשוב בחיים שלכם, לא הייתם רוצים בגלל רגע אחד של חוסר נעימות להגיע למצבים לא נעימים. לכן, תוכלו ואף רצוי שתבקשו מצלם האירועים לדבר עם מספר מלקוחותיו על מנת לשמוע חוו”ד אובייקטיבית מאנשים שעברו את אותה הדרך שלכם!

בלוקים לאירועים

אחד הטרנדים הבולטים ביותר בשנה האחרונה הוא בלוקים לחתונה. כאשר אנו מדברים על בלוקים לחתונה אנו מדברים על שילוב בין אטרקציה למזכרת מכובדת ביותר.

אנשים רבים מוותרים על צלם המגנטים הבנאלי ובוחרים להעמיד עמדות מרהיבות של בלוקים מעץ – כל ההליך ינוהל על ידי צלם מגנטים מקצועי אשר דואג לצלם את האורחים שלכם, בנוסף לצלם תוכלו לראות עמדה מתוחזקת היטב בה יהפכו בזמן אמת את כל התמונות שלכם לבלוקים איכותיים. בעזרת מדפסת תרמית האורחים שלכם יוכלו לראות בזמן אמת את הנעשה.

לרוב ניתן למצוא את הבלוקים בגדלים שונים: 10X10, 10X15, 15X20, עם העלייה בגדלים המחיר משתנה בהתאמה. בלוקים לאירועים מתאימים לכל זוג שרוצה לתת לאורחים שלו חוויה שלא ישכחו בחיים.